• TARİHÇE

  Ergün Polat İnşaat'ın temelleri 1956 yılında İbrahim Polat tarafından kurulan Polat İnşaat'la atıldı.

  Yarım yüzyılı aşan tecrübenin ardından bugün Ergün Polat inşaat, Polat İnşaat'ın ikinci kuşak temsilciliğinde hayata geçirdiği konut, iş yeri, otel ve spor merkezi projeleriyle sektöründe başarılarla anılan ve teknolojiye öncülük eden deneyimli kuruluşlar arasında yer alıyor.

  Ergün Polat İnşaat, bugüne kadar 150 bin m2 alana 1000'i aşkın konut inşa etmiş bulunuyor.

 • BAŞKANIN MESAJI

  Geleceğe Bizimle Yükselin...

   

  Ergün Polat İnşaat olarak iş sürecinde her şeyden önce mesleki ilkeleri ve dürüstlüğü temel alıyor, güven esasına yönelik hareket ediyor ve her koşulda "sözün senet olması" ilkesine bağlı kalıyoruz. 50 yılı aşkın iş tecrübemizle elde ettiğimiz konumumuzun ardında verdiğimiz sözleri tutmak ve işimize duyduğumuz saygı var.

  Tecrübeli, yeniliklere açık ve gelişen bir organizasyon olarak el sıkıştığımız herkese "geleceğe bizimle yükselme" sözü veriyoruz.

   

  Ergün Polat

  Yönetim Kurulu Başkanı

 • VİZYON Ve MİSYON

  Kurumsal Vizyonumuz;

  Müşterilerimizle yaratmış olduğumuz güveni ve sürekli gelişm estetiğini , hızlı ve paylaşımcı organizasyon yapımızla , konut sektöründeki gelişmelere paralel hale getirerek , müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun yaşam alanları olan konutlar üretmek kurumsal vizyonumuzdur.

   

  Kurumsal Misyonumuz;

  Öğrenen ve gelişen bir organizasyon olarak , vizyonumuzu dan ve müşterilerimizden aldığımız gücü sektörle ve toplumla paylaşarak geliştirmek kurumsal misyonumuzdur.

İLETİŞİM

İstanbul Merkez Ofis

Tel: 0216 533 55 66

İstanbul Avrupa Ofis

Tel: 0212 234 63 38 - 39